ZAVRŠNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA ŠSD

Autor: Administrator , 2. 5. 2016.

Završnica Državnog prvenstva školskih sportskih društava srednjih škola Republike Hrvatske za školsku godine 2015./2016. održana je u Poreču od 27. do 29. travnja.

Sudjelovanje na završnici veliko je postignuće kako za  svakog učenika tako i za školu iz koje dolazi. Ove godine Srednja škola Vela Luka natjecala se sa  svoje dvije ekipe koje su izborile pravo sudjelovanja na završnici što predstavlja veliki uspjeh za ovako našu malu školu.

Ženska kros ekipa u sastavu Martina Prižmić, Lara Barčot i Mia Mandić voditelj Sanda Tasovac osvojila je 6. mjesto. (Pojedinačno Martina P. 17. mjesto,Lara B. 19. i Mia M. 22.mjesto).

Priznanje ženskoj kros ekipi

Muška stolno teniska ekipa u sastavu Deni Berković,Ivan Šeparović,Nikola Žuvela i Antonio Franulović i voditelj Sanda Tasovac osvojila je 4. mjesto. U grupi su pobijedili ekipu Olimpije iz Karlovca rezultatom 3:2 a izgubili od ekipe Športske gimnazije iz Zagreba. U poluzavršnici izgubili su od ekipe Martin iz Dugog Sela rezultatom 3:0 a za treće mjesto od ekipe Ekonomac iz Osijeka tijesnim rezultatom 3:2.

Priznanje muškoj stolno teniskoj ekipi

Čestitamo našim sportašicama i sportašima na ostvarenim rezultatima  te predstavljanju naše škole,mjesta,županije i regije na završnici državnog prvenstva!

ZAVRŠNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA ŠSD

Autor: Administrator , 2. 5. 2016.

Priznanje ženskoj kros ekipi

Priznanje muškoj stolno teniskoj ekipi

« Ožujak 2024 »

Srednja škola Vela Luka / Ulica 5. broj 9, HR-20270 Vela Luka / www.ss-vela-luka.skole.hr / ured@ss-vela-luka.skole.hr